Kūrybos forumas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kūrybos forumas.

: )
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 People call me Booogie ;D

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Iev.
~.Susibendravęs.~
~.Susibendravęs.~
Iev.


Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2010-02-08

People call me Booogie ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: People call me Booogie ;D   People call me Booogie ;D Icon_minitimePir. 02 08, 2010 1:00 pm

Hey hey hey! People call me Booogie ;D 981146
Taip, jūs net nenumanote kas čia per plevėsa užsuko People call me Booogie ;D 634616
Taigi, esu Ieva, gyvenu Kaune. Esu devintokė [ bla bla bla ]...
Banalu.
Taigi daugiau apie mane.
Groju gitara - aš ją dievinu, jos garsai man pati didžiausia atgaiva po sunkios dienos.
Taip pat su pianinu - atgaiva mano ausims taip pat nebloga.
Dainuoju - čia įgimtas talentas. [ bla bla bla ]
Nežinau ką daryčiau be muzikos, man ji gyvenime tiek daug reiškia. Šitiek daug padėjo, sunkioms akimirkomis atsistačiau jos dėka - na ir draugais.
Anyway.
Draugai - mano turtas. Kiekvienas iš jų gyvena mano viduje ir bene kiekvieno bent po vieną paslaptį žinau - draugai tam ir reikalingi. Tik geriausias laikas yra praleistas su jais - nujaučiu kiek dar visko laukia. People call me Booogie ;D 343419
Daugiau apie mano asmenybė..
Na esu iškalbi, kaip jau pastebėjote, na o jei dar ne, tai dar tikrai pastebėsite c[: Esu komunikabili, linksma, savotiška ir bla bla bla.. : DDD
Jei mano nuotaika bloga - niekada kitiems nebandau to perteikti ir padrodyti - kam kitiem gadinti nuotaika, kai blogai tik tau? m?
anyway, dar apie muziką.
Klausau žiauriai daug atlikėjų. Iš lt dievinu Jurgą, A.Mamontovą, Smoriginą, Mykolaitį, Kernagį ir taip pat Manto naujas dainas : DD - iš to galima spręsti kad esu D.P. maniakė. Taip taip, tokia ir esu. Klausau žiauriai daug D.P.
Um. Užsienio atlikėjai - po Camp Rock - Demi Lovato ir Jonas Bros : DD
FOB, PATD... Kaip tingiu sukti makaulę : DDD
Palikim tai vėlesniam laikui.
Tep.
Myliu photoshopą, savo didesnius darbus įmesiu vėliau c[: pasikankinkit šiek tiek : D
O šiaip labai galvą skaudą, jei rimtai, todėl nesisuka smegenys - nieko daugiau neprigalvoju.
KLAUSKIT JEI KAS SUDOMINO AR IŠKILO KLAUSIMŲ! People call me Booogie ;D 819559
Lav Ya People call me Booogie ;D 14535


Paskutinį kartą redagavo Iev., Pir. 02 08, 2010 1:04 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Poūū.
Administratorė.
Administratorė.
Poūū.


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2010-01-02

People call me Booogie ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: People call me Booogie ;D   People call me Booogie ;D Icon_minitimePir. 02 08, 2010 1:03 pm

Oo,mes labai panašios.;D*
Sveika atvykus i grapčing forumą.;D
Atgal į viršų Go down
https://grapching.forumlt.com
Iev.
~.Susibendravęs.~
~.Susibendravęs.~
Iev.


Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2010-02-08

People call me Booogie ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: People call me Booogie ;D   People call me Booogie ;D Icon_minitimePir. 02 08, 2010 1:04 pm

Aha, sveika ;D* [:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





People call me Booogie ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: People call me Booogie ;D   People call me Booogie ;D Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
People call me Booogie ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kūrybos forumas. :: ~*MES!*~ :: Pažindinamės?-
Pereiti į: