Kūrybos forumas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kūrybos forumas.

: )
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The girl who knew too much

Go down 
AutoriusPranešimas
kisseo
~*Naujokėlis~*
~*Naujokėlis~*
kisseo


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-02-10

The girl who knew too much Empty
RašytiTemos pavadinimas: The girl who knew too much   The girl who knew too much Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 9:45 am

apie mane

Esu Rūta, keturiolikos, gyvenu Marijampolėj. Nesu iš vaikų namų - turiu mamą, tėtį(kai pradėjau kalbėt, mano pirmas žodis buvo 'tėtis', bent mama taip sako) ir brolį, kuriam 11m. Esu žmogus, kuris kažką padaro, o po to gailisi, nors dažniau nepadaro ir gailisi. Manau per paskutinius hmm.. tarkim metus, labai pasikeičiau. Tikriausiai labiau iš vidaus. Dar manau, jog esu draugiška, jog pasitikiu savimi. Jeigu būnu ne nuotaikoj, stengiuosi to neparodyti. Turiu savo nuomonę ir bandau ją reikšti. Nesu bomžė, lankau mokyklą, iš pamokų nesu bėgusi nei karto; manau labiausiai sekasi lietuvių, matematika. Baigus mokyklą noriu studijuoti mediciną. Pripažįstu - per daug keikiuosi; kūprinuosi ir per daug prie pc sėdžiu.

mėgstu/nemėgstu

Nemėgstu, kai man aiškina. Nemėgstu kai bando įrodyt, kad nesu teisi. Nemėgstu kai žmonės rašo su visoms 'j, w, h..' raidėm. Pvz.: ljabjukas, tj kajp tjau zujkutj sekasj? pamirshaj mane wisaj.. damn, kai žiauru. Dar nemėgstu kai rašo 'šiaip' su ei. Nemėgstu kai mane ignoruoja. Nemėgstu kai žmonės nemyli gamtos.
Mėgstu daug juoktis/šypsotis! Mėgstu žalią spalvą. Mėgstu skaityti. Mėgstu conversus; madą. Mėgstu drabužius, tad suprantama ir šopintis. Mėgstu muziką. Klausau įvairios. Jeigu melodija, dainos žodžiai prie širdies, tai kam rūpi koks tai muzikos stilius? Mėgstu benzino kvapą. Taaip, aš tikrai keista. Visi nuo manęs per šimtą metrų! Mėgstu fotošopą, su kuriuo draugauju ~1,5m. Mėgstu kai mano plaukai būna tiesūs...

If you believe in me, like I believe in you, we can work it out.
No matter what we feel, if our love is real, we can work it out.
If you believe in me, like I believe in you, we can work it out.
No matter what we feel, if our love is real, we can work it out.


Tai štai tokia esu aš, o koks esi tu? Smile
Atgal į viršų Go down
 
The girl who knew too much
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kūrybos forumas. :: ~*MES!*~ :: Pažindinamės?-
Pereiti į: