Kūrybos forumas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kūrybos forumas.

: )
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pharow arba Gabė ;p

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Pharow*
~*Naujokėlis~*
~*Naujokėlis~*
Pharow*


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-02-08
Age : 30
Miestas : ne miestas ;p

Pharow arba Gabė ;p Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pharow arba Gabė ;p   Pharow arba Gabė ;p Icon_minitimePir. 02 08, 2010 10:50 am

Sveiki!
Aš esu Gabrielė, bet dazniausiai visi mane vadina Gaby.
Man 15, esu iš Širvintų raj. Taip, aš iš kaimo ir aš del to didžiuojuos ;D
nes yra sakoma, kad iš kaimo patys talentingiausi žmonės kyla xD nenoriu aš čia girtis .... Rolling Eyes
esu gana plepi, savikritiška, linksma, komunikabili, moku išklausyti. kam reikia su kuo nors pasikalbėt, galit rašyti man- išklausysiu, pabadysiu padėt. wat. ;D
seip dievinu ivairias keliones, aktyvia veikla- negaliu gyventi be futbolo, tinklinio, jojimo ir sokio. Soku ritminius sokius- eam sukurusios grupe. Jodineju dar tik antra vasara, bet tai jau neatsiejama mano gyvenimo dalis ;D Taip pat groju gitara, pernai baigiau muzikos mokykla- kankles ir pianina. Labai keista, bet daugumai zmoniu kankles asocijuojasi su folkloru ir liaudiska muzika. taip nera. siek tiek pasigirsiu- as pati grojau "My hearth will go on" ir "Time to say goodbye" kanklemis. Neitikima, bet imanoma ;D
Gitara groju antrus metus galima sakyti. na ne metus, bet vasara ;D
domiuosi archeologija, senoves kulturomis, egiptologija ir ivairiais graiku dievais, saliu kultura ir istorija.
Megstu juoda spalva- ji neatsiejama nuo mano gyvenimo. klausau ivairiu stiliu dainas- nuo metalo iki roko. Mylimo atlikejo neturiu- dazniausiai man patinka tik kelios ju dainos ;D labiausiai kaip minejau megztu klausyt black metal ir rock stiliaus dainas. taip pat dievinu kates: tigrus, liutus, panteras ir t.t.
tai tiek.
malonu susipazint ;>
Atgal į viršų Go down
Drama.
Administratorė.
Administratorė.
Drama.


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2010-01-03

Pharow arba Gabė ;p Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pharow arba Gabė ;p   Pharow arba Gabė ;p Icon_minitimePir. 02 08, 2010 11:10 am

visiško priešingybės esame.
bet manau būtų įdomu su tavimi pabendrauti.
beto, sveika atvykusį į forumą.
Atgal į viršų Go down
Pharow*
~*Naujokėlis~*
~*Naujokėlis~*
Pharow*


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-02-08
Age : 30
Miestas : ne miestas ;p

Pharow arba Gabė ;p Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pharow arba Gabė ;p   Pharow arba Gabė ;p Icon_minitimePir. 02 08, 2010 11:46 am

Sveika ;] manau, gerai sutartume ;D
Atgal į viršų Go down
Gaby
~*Naujokėlis~*
~*Naujokėlis~*
Gaby


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-02-09

Pharow arba Gabė ;p Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pharow arba Gabė ;p   Pharow arba Gabė ;p Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 11:13 pm

Bendravardes : D.
Mane taip pat vadina Gaby. : O
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pharow arba Gabė ;p Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pharow arba Gabė ;p   Pharow arba Gabė ;p Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pharow arba Gabė ;p
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» All hail Pharow ;DDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kūrybos forumas. :: ~*MES!*~ :: Pažindinamės?-
Pereiti į: